Hikoki UF18DSALL0Z (UF18DSAL-BASIC)kkus ventillátor alapgép (akku és töltő nélkül)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
469
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: UF18DSALL0Z
FÉTIS KFt. cikkszám: 190384
Weben/Budapesti áruház  6-10 munkanap
Szolnoki áruház:  6-10 munkanap
Gyártó:
Hikoki
Menny.: db
Ezek is érdekelhetnek!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
Csak gép, akku és töltő nélkül. Akku és töltő külön rendelhető
Paraméterek
Akkufeszültség 18 V
Energiaforrás Akkumulátoros akkumulátor nélkül
Akkufeszültség 14,4 V és 18 V
Légsebesség High módban:190m/min.
Légsebesség Low módban:160m/min.
Méretek (H x Sz x M)*2 370mm x 264mm x 620mm