Hikoki BSL36A18X MultiVolt akkumulátor 36 V/ 18 V – 2,5 Ah/5,0 Ah
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
1392
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: 380082
FÉTIS KFt. cikkszám: 237025
Weben/Budapesti áruház  Készleten
Szolnoki áruház:  Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Gyártó:
Hikoki
Menny.: db
Ezek is érdekelhetnek!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
"Új generációs MultiVolt akkumulátor.
• ütésállóság,
• por és víz elleni védelem,
• tartósság "
Paraméterek
Akku típusa Csúszótalpas Li-ion
Akkufeszültség 36-18 V
Akku kapacitása 2,5-5,0 Ah
Méretek 118 x 80 x 71 mm