Leírás
Nagyon tiszta felület és alul egyaránt - A szúrófűrésszel készített vágás tiszta oldalának biztosítása a munkaanyag látható részén mindig is művészet volt az ácsok és asztalosok körében.
Néha meg lehet fordítani a munkadarabot, máskor magát a szúrófűrészt lehet fejjel lefelé tartani.
Vagy használhatod az EXPERT Hardwood 2-side clean szúrófűrészlapot is, amely ellentétes fogazatának köszönhetően tökéletesen szakadásmentes vágást biztosít mindkét oldalon.
Ezeknek a szúrófűrészlapoknak a zseniális kialakítása jóvoltából nincs szükség további munkára a vágás után – a fel- és a lefelé irányuló löketeknél sem szakítanak.
Ez tökéletes azon szakembereknek, akik időt szeretnének megtakarítani, miközben ügyfeleik számára a legmagasabb színvonalú munkát kívánják biztosítani.
A bimetálból – hajlékony acélpengéhez ragasztott gyorsacél szalag, egyesítve az erőt és a hajlékonyságot – készült Bosch EXPERT Hardwood 2-side clean szúrófűrészlap kellően robusztus laminált faforgácslapból készült konyhai munkalapok vagy keményfa vágásához.
Kapható szakadásmentes egyenes vágásokhoz (T308BF) és különösen pontos ferde, szakadásmentes vágásokhoz (T308BFP).
Minden T befogószárú szúrófűrészhez használható
Paraméterek
Használat | Műanyag bevonatú lapok Multiplex lap Keményfa |
Befogás | T befogószár |
Gépek | Szúrófűrész |
Anyag | BIM |
Fogkivitel | hátszög-, fogköszörült |
Teljes hossz [mm] | 117 |
Fogosztás, mm | 2 |
Fogosztás [TPI] | 13 |
Alkalmazási területek | keményfához és abrazív faanyagokhoz |
Ajánlott min. anyagvastagság [mm] | 5 |
Ajánlott max. anyagvastagság [mm] | 50 |
Típus | T 308 BF |