Hikoki W18DBW3Z (W18DB-W3Z) akkus akkus automata csavarozó HSC3 +adapter (akku és töltő nélkül)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
2326
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: W18DBW3Z
FÉTIS KFt. cikkszám: 240096
Weben/Budapesti áruház  Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Szolnoki áruház:  Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Szállítási díj: Ingyenes
Gyártó:
Hikoki
Menny.: db
Ezek is érdekelhetnek!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
Lítium-ion akku
Szénkefementes motor
Automata mód a folyamatos csavarbehajtáshoz
Az automata mód a kapcsoló segítségével könnyen beállítható.
A beépített LED lámpa jól megvilágítja a felületet.
Impulzus mód: Az impulzus mód lehetővé teszi a kiálló csavarok precíz behajtását.
Felhasználóbarát formatervezés: Kézbe illő markolat
Leszállított tartozékok: csak gép, akku és töltő nélkül + HSC + adapter
Paraméterek
Akkufeszültség 18 V
Befogás 6,35 mm
Csavarméret 4 mm
Csavarhosz (tárral) 57 mm
Üresjárati fordulatszám 0 - 5000/min
Gép tömege BSL1820M akkuval 1,4 kg
Gép tömege BSL1840M akkuval 1,6 kg
Gép tömege BSL36B18akkuval 2,0 kg
Ajánlott kapcsolódó termékek
Cikkszám:016992
VISILUX szemüveg víztiszta
Készleten
Kívánságlistára teszem
Cikkszám:094059
FLUO jólláthatósági mellény 2 keresztcsík sárga XL (52/54)
Készleten
Sola Autolock 5mx19mm mérőszalag (19 mm) EK-osztály 2 (r)