Hikoki G18DSL2W4Z (G18DSL2-BASIC-115) akkus sarokcsiszoló 115mm alapgép (akku és töltő nélkül)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
570
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: G18DSL2W4Z
FÉTIS KFt. cikkszám: 179889
Weben/Budapesti áruház  Készleten
Szolnoki áruház:  6-10 munkanap
Gyártó:
Hikoki
Menny.: db
Ezek is érdekelhetnek!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
Rövid, könnyű gép
Csúszótalpas tömbakkumulátorral
Nagy nyomaték
Konstans elektronika, terheléstől független állandó fordulatszámtartás
Könnyűfém hajtóműház
Cserélhető állórész, forgórész és szénkefe
Szabványos szerszámfelfogás
Hatásos porvédelem
Formatervezett kompakt, könnyű gépek
Keskeny, kényelmes, puhabetétes markolat
Alacsony zajszint
Paraméterek
Tárcsaátmérő 115 mm
Akkufeszültség 18 V
Energiaforrás Akkumulátoros akkumulátor nélkül
Tárcsaátmérő 115 mm
Üresjárati fordulatszám 9000 /min.
Max. forgatónyomaték 1,25 Nm
Akku típus Li-ion
Akku feszültség 18 V
Akku kapacitás 5,0 Ah
Tengelyméret M 14
Markolat kerülete 182 mm
Teljes hossz 306 mm