Hikoki CG18DAW4Z (CG18DA-W4Z) MultiVolt(36V) akkus fűkasza hurok markolattal 310mm (akku és töltő nélkül)
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
1515
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: CG18DAW4Z
FÉTIS KFt. cikkszám: 241861
Weben/Budapesti áruház  Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Szolnoki áruház:  Érdeklődjön ügyfélszolgálatunkon
Szállítási díj: Ingyenes
Gyártó:
Hikoki
Menny.: db
Ezek is érdekelhetnek!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
Optimális választás kisebb kertek vagy zöldterületek fűnyírásához.
Ergonomikus kialakítású, könnyen kezelhető és biztonságos használatot nyújt felhasználójának.
Ez a modell 18V-os akkumulátorral működik, amely opcionálisan rendelhető ehhez a típushoz.
0,5 kg-mal könnyebb, mint a CG36DB, így az idősebbek és a hölgyek is könnyebben használhatják
3 fokozatú sebesség állítás, munkája szerint választhat
Hurok markolat
Időtálló modell
Könnyű, kiegyensúlyozott és könnyen manőverezhető
Üzemidő egy teljesen feltöltött BSL1850C akkumulátorral (High/Middle/Eco): ~ 33 / 42 / 51 perc
Leszállított tartozékok:
Szerszámtáska
Vágókés
Vágókés burkolat
Univerzális dugókulcs
2 db pengevédő
Imbuszkulcs
Vállpánt
akkumulátor, töltő nélkül
Paraméterek
Vágáshossz 310 cm
Akkufeszültség 36 V
Energiaforrás Akkumulátoros akkumulátor nélkül
Akku feszültség 18V
Akku típusa Li-ion
Üzemidő egy feltöltéssel BSL1850C (High/Middle/Eco) 33 / 42 / 51 perc
Markolat típusa hurok
Üresjárati fordulatszám 4.300/4.900/5.600 fordulat/perc
Damil átmérője 2 mm
Damil vágási átmérője 310 mm
Penge vágási átmérője 230 mm
Rögzítő csavar átmérő M10 (balos)
Rúd típusa Egyenes
Méretek (H x Sz x M) 1.800 x 214 x 220 mm
Gép tömege akku nélkül 3,4 kg
Ajánlott kapcsolódó termékek
Cikkszám:016992
VISILUX szemüveg víztiszta
Készleten
Kívánságlistára teszem
Cikkszám:094059
FLUO jólláthatósági mellény 2 keresztcsík sárga XL (52/54)
Készleten
Sola Autolock 5mx19mm mérőszalag (19 mm) EK-osztály 2 (r)