Festool Csiszolótányér ST-STF D150/MJ2-M8-W-HT FUSION-TEC
Áraink a készlet erejéig érvényesek
Menny.: db
Szerezz hűségpontokat! i
332
Kívánságlistára teszem
Gyártó cikkszám: 202458
FÉTIS KFt. cikkszám: 120159
Weben/Budapesti áruház  2-5 munkanap
Szolnoki áruház:  2-5 munkanap
Gyártó:
Festool
Menny.: db
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás
Elégedettségi garancia
Elégedettségi garancia
8600+ írott vélemény
8600+ írott vélemény
Leírás
Csiszolás beépített porszállítással.
Alkalmazási súlypontok:
Erőteljes és univerzális használathoz
Kialakítva a következő modellekhez:
ETS 150, ETS EC 150, LEX 150 és WTS 150/7 számára
Puha kivitel
Hőálló tépőzár
Univerzális használatra sík és ívelt felületekhez
MULTI-JETSTREAM 2
Paraméterek
Átmérő 150 mm
Menetes csatlakozás M8
Ajánlott kapcsolódó termékek
Cikkszám:157205
Festool ROTEX RO 150 FEQ (720W/150mm) áttételes hajtású excentercsiszoló
Készleten
Kívánságlistára teszem
Cikkszám:161883
Festool ROTEX RO 150 FEQ-Plus excentercsiszoló
Készleten
Festool Csiszolótányér ST-STF D150/MJ2-M8-SW FUSION-TEC
Festool csiszolótányér ST-STF D150/MJ2-M8-H-HT
Festool csiszolópapír készlet Systainer-ben SYS-STF D150 GR-Set Granat P60-220 120 részes
2-5 munkanap
Festool ROTEX RO 150 FEQ-SYS GR áttételes hajtású excentercsiszoló
2-5 munkanap
Festool Protektor PR ETSC 2 150
Festool Hálós csiszolóanyagok Granat Net D150 GR NET-Set
A kategória legnépszerűbb termékei
IBT hűtőrendszer-Szegmenscső 1/4" 280mm 20 részes
Makita kötöződrót 50db 0.8mm DTR180
Festool Kipattogzásgátló FS-SP 1400/T
Festool vezetősín FS 1400/2
Makita damil kerek 1.65mm x 15m